Kamerové systémy CP PLUS

CCTV systém slouží k online monitorování venkovních i vnitřních prostorů a k ukládání videozáznamů s možností zpětného prohlížení (několik dnů až týdnů – dle kapacity úložiště a rozlišení kamer).kamera

Vysoké rozlišení

V nabídce máme analogové systémy s rozlišením až 4MPix s možností propojení pomocí datového kabelu. Pro potřeby vyšší obrazové kvality lze použít IP kamery s rozlišením 3, případně až 4 megapixely.

Noční vidění

Drtivá většina kamer je osazena neviditelným infračerveným přísvitem a kamery mají velmi citlivé snímací čipy. Díky těmto technologiím dosahujeme velmi kvalitního obrazu i v místech s nedostatečným osvětlením.

Detekce pohybu

Kamerové systémy CP PLUS disponují funkcí detekce pohybu, která dokáže výrazným způsobem prodloužit dobu zálohování. Záznam totiž probíhá pouze tehdy, když kamera zjistí jakoukoli změnu snímané scény. Zároveň bude snadnější dohledat požadovaný záznam, protože na časové ose přesně vidíte, kdy kamera zaznamenala pohyb.

Platforma InstaOn od CP PLUS

 

Dostupné odkudkoli a kdykoli

Online obraz i záznamy z kamer lze komfortně prohlížet z počítače, chytrého telefonu či tabletu.

Platforma InstaOn od CP PLUS

Aby byl kamerový systém dostupný odkudkoli, je nutné jej připojit do internetu. Ideální variantou je pevná veřejná IP adresa, ale máme i řešení pro objekty bez veřejné IP. Tím je platforma InstaOn, díky které k připojení potřebujete pouze výrobní číslo zařízení (rekordéru či IP kamery), login a heslo.

 

 

kameraPevný objektiv vs. nastavitelný úhel záběru

Kamery z nižších cenových hladin mají pevně nastavený objektiv z výroby a úhel záběru je tedy neměnný (většinou mezi 70 a 90°, ale lze dodat i např. 45°). Dražší kamery mají ručně při montáži nastavitelný úhel záběru, typicky 30-90°. Nejvyšší modely mají objektiv motorický, uživateli tedy dává možnost na dálku měnit snímaný úhel. Samostatnou kategorií jsou tzv. PTZ kamery, kde lze mimo přiblížení měnit vzdáleně i směr, do kterého se kamera „dívá“.